Insamlat hittills: 2 890 kr

72%

Mål: 4 000 kr

Insamlingen har stängt
Målsättning: 4 000 kr

Auktion av Jörgen Perssons signerade landslagströjor

OBS! Jörgen Perssons landslagströjor auktioneras ut på Tradera till förmån för Barncancerfonden.

Lägg ett bud via auktionen på Tradera (länk här nedanför)! Hela bidragsbeloppet adderas här efter genomförd auktion. Inga bud på auktionen mottages här!

Länk till auktionen: http://www.tradera.com/item/280404/256826661/jorgen-persson-signerade-landslagstrojor-bordtennis

Med anledning av Jörgen Perssons medverkan i podcast Tack Sverige har du nu chansen att buda hem Jörgens signerade landslagströjor. Två riktigt exklusiva tröjor kan bli dina, samtidigt som du stödjer Barncancerfonden.

I auktionen ingår följande 2 tröjor:
Jörgen Perssons signerade landslagströja (storlek M) från VM 2009 (bild 1,2,4)
Jörgen Perssons signerade landslagströja (storlek M) från VM under 90-talet (bild 1,3,4)

Jörgen Persson är gäst i avsnitt 25 i podcast Tack Sverige som publicerades tisdag 26/4. I samband med Jörgens medverkan i podcasten gav han bort dessa exklusiva tröjor till oss på Tack Sverige.

Jörgen Persson hälsar att båda tröjorna är från VM. Den gula är från 90-talet, någon gång mellan 1993-1997. Den blå/gula tröjan är från VM 2009

Enligt Jörgen Perssons eget önskemål går intäkterna från auktionen oavkortat till Barncancerfonden.

Vinnaren av en auktion kommer att få ett mail med betalningsinformation. När betalningen är genomförd kommer du att bli kontaktad för att bestämma hur produkten eller tjänsten ska levereras. Tänk på att alla bud är bindande och att du blir betalningsskyldig om du vinner en auktion.

Senaste bidragen till insamlingen

  • Anonym

    Daniel Johansson

Här kan du bidra på ett enkelt sätt!

Scanna QR-koden till höger i din Swish-app och bidra med valfri gåva.

Scanna här!